2023/24 TULEMUSED

valge klaver

2023/24 õppeaasta konkursside tulemused

13. aprillil 2024 toimus Tabasalu Muusikakoolis Loode-Eesti vaskpilliõpilaste konkurss. Keila Muusikakooli vaskpilliõpilased saavutasid väga head tulemused:

Kuni 10-aastaste vanuserühm

Silvia Lember (metsasarv)                        III koht

Loore Denks (trompet)                               diplom

Magnus Raal (trompet)                               diplom

õpetajad Valdo Rüütelmaa/Olari Rüütelmaa, kontsertmeister Valdo Rüütelmaa

PALJU ÕNNE!

10. aprillil 2024 toimus Saku Muusikakoolis Loode-Eesti IV-VIII klassi klaveriõpilaste konkurss. Keila muusikakooli vanemad klaveriõpilased saavutasid väga head tulemused:

IV klass
Kristofer Vent III koht (õp. Diana Gromova)
Annilill Bianka Skalkina Diplom kogu kava hea esituse eest (õp. Pille Metsson)

VI klass
Ella Marie Mäger I koht (õp. Eva Teppo)
Jette Piibemann II koht (õp. Eva Teppo)

VII klass
Maibel Laasma Diplom kogu kava hea esituse eest (õp. Pille Parm)

Lisa-aastal õppijate arvestuses
Mirell Pajumets III koht (õp. Pille Parm)
Sofie Hramova Diplom J. S. Bach Allemande esituse eest (õp. Diana Gromova)

PALJU ÕNNE!

5. aprillil 2024 toimus Keila Muusikakoolis Konkursi “Parim Noor Instrumentalist 2024” lõppvoor tšello- ja kontrabassiõpilastele.

Keila muusikakooli tšelloõpilane Deliisa Virunurm saavutas IV vanusegrupi arvestuses I koha
(õp. Egmont Välja, km. Kairi Vavilov)

PALJU ÕNNE!

3. aprillil 2024 toimus Keila Muusikakoolis Loode-Eesti I-III klassi klaveriõpilaste konkurss. Keila muusikakooli nooremad klaveriõpilased saavutasid väga head tulemused:

I klass
Rosanna Miriam Alperten I koht (õp. Eva Teppo)
Noora Teekel II koht (õp. Eva Teppo)
Ander Noor III koht (õp. Diana Gromova)
Nora Kitshard diplom (õp. Diana Gromova)
Noia Tarasenko diplom (õp. Diana Gromova)

II klass
Dag Adoberg II koht (õp. Diana Gromova)
Evelin Kristelle Soopa II koht (õp. Eva Teppo)
Cassandra Klaas diplom (õp. Eva Teppo)

PALJU ÕNNE!

27. märtsil 2024 toimus Keila Muusikakoolis Loode-Eesti klarneti- ja saksofoniõpilaste konkurss. Keila muusikakooli õpilased saavutasid väga head tulemused:

I vanuserühm klarnet
Margareeta Käär I koht (õp. Andres Teppo, km. Kairi Vavilov)

Leonard Kangro II koht (õp. Andres Teppo, km. Kairi Vavilov)

III vanuserühm klarnet
Nora Lepiksaar III koht (õp. Andres Teppo, km. Kairi Vavilov)

I vanuserühm saksofon
Richard Romet Kiik I koht (õp. Liis Mäevälja, km. Kairi Vavilov)

II vanuserühm saksofon
Axel Hansen I koht (õp. Liis Mäevälja, km. Kairi Vavilov)

III vanuserühm saksofon
Maribel Plamus III koht
(õp. Liis Mäevälja, km. Kairi Vavilov)

PALJU ÕNNE!

23.- 24. märtsil toimus Tallinnas MUBA suures saalis üleriigiIine viiuldajate konkurss “Parim Noor Instrumentalist 2024”. Keila Mk õpilased esinesid väga tublilt:

I vanuserühm:
Ita Riin Habakukk – Diplom ( õp Leena Laas, km Kairi Vavilov)

Adele Pormeister – Diplom ( õp Leena Laas, km Kairi Vavilov)

II vanuserühm:
Karola Naber – II koht ( õp Ann Meeta Teppo, km Eva Teppo)

Sebastian Kuurme – Diplom ( õp Leena Laas, km Kairi Vavilov)

Mirabel Plamus – Diplom
( õp Leena Laas, km Kairi Vavilov)

Eliise Lisanna Pärnpuu – Diplom ( õp Ann Meeta Teppo, km Eva Teppo)

III vanuserühm:
Piibe Paalaroos- Diplom ( õp Leena Laas, km Kairi Vavilov)

IV vanuserühm:
Naomi Abigail Lydia Blowers – I koht ( õp Leena Laas, km Kairi Vavilov)

PALJU ÕNNE!

20. märtsil 2024 toimus Paide Muusikakoolis Eesti Muusikakoolide Liidu konkurss „Parim noor instrumentalist 2024“ Loode-Eesti, Lääne-Pärnu ja Virumaa regioonide eelvoor tšello- ja kontrabassiõpilastele

Keila muusikakooli õpilaste väga head tulemused:

III vanuserühm B- kategooria
Kirta Mia Kötsi diplom

IV vanuserühm A-kategooria
Deliisa Virunurm I koht

õpetaja Egmont Välja
kontsertmeister Kairi Vavilov

Laupäeval, 16. märtsil 2024 toimus Tallinna Muusikakoolis Eesti Muusikakoolide Liidu konkurss “Parim Noor Instrumentalist 2024”.Keila muusikakooli õpilaste väga head tulemused:

II vanuserühm:Sandra Tamm    III koht
õp. Pille Metsson

III vanuserühm:
Andri Vallsalu   III koht
õp. Pille Metsson

IV vanuserühm:
Gabriela Ehalill Skalkina   DIPLOM
õp. Erika Uus

PALJU ÕNNE!

9. märtsil 2024 toimus Viljandi Muusikakoolis Eesti Muusikakoolide Liidu konkursi “Parim Noor Instrumentalist 2024” kitarriõpilaste vabariiklik voor. Keila Muusikakooli õpilased esinesid väga hästi:

I vanusegrupp 
Steven Loop diplom (õp. Margus Minn)

IV vanusegrupp 
Rasmus Kogerma diplom (õp. Lembit Sepp)

PALJU ÕNNE!

6.- 7. märtsil toimus Viimsi Artiumi suures saalis konkursi “Parim Noor Instrumentalist 2024” eelvoor Loode- Eesti regiooni viiuliõpilastele. Keila muusikakooli osalejad tulid kõik laureaatideks ning pääsesid edasi üleriigilisele konkursile, mis toimub 23. märtsil MUBA-s. Palju õnne ja edu! 

I vanusegrupp
Ita Riin habakukk II koht
( õp Leena Laas, km Kairi Vavilov);

Adele Pormeister III koht
( õp Leena Laas, km Kairi Vavilov);

Säde Johkem III koht
( õp Ann Meeta Teppo, km Eva Teppo)

II vanusegrupp
Sebastian Kuurme I koht
( õp Leena Laas, km Kairi Vavilov);   

Mirabel Plamus II koht
( õp Leena Laas, km Kairi Vavilov); 

Karola Naber II koht
( õp Ann Meeta Teppo, km Eva Teppo);

Eliise Lisanna Pärnpuu III koht
(õp Ann Meeta Teppo, km Eva Teppo)

III vanusegrupp 
Piibe Paalaroos III koht
( õp Leena Laas, km Kairi Vavilov)

IV vanusegrupp  
Pildil: Žüriilt  maksimumpunktid sai Naomi Abigail Lydia Blowers I koht
( õp Leena Laas, km Kairi Vavilov)

19.02 toimus Viimsi Artiumis “Parim Noor Instrumentalist 2024” Loode -Eesti  regiooni konkurss. Keila muusikakooli akordionistide tulemused:

0 vanuserühm:
Rivo Pert    II koht   õp. Erika Uus
Marianna Blinova III koht  õp. Pille Metsson

I vanuserühm:
Freddie William Laido Diplom  õp. Pille Metsson

IV vanuserühm:
Gabriela Ehalill Skalkina II koht õp. Erika Uus

PALJU ÕNNE!

17. veebruaril 2024 toimus Saue Muusikakoolis Loode-Eesti muusikakoolide kitarriõpilaste konkurss.

Keila muusikakooli õpilased esinesid väga hästi:

I vanuserühm
Steven Loop II koht (õp Margus Minn)
Mirell Veski diplom (õp Margus Minn)
Marjett Avila diplom (õp Margus Minn)

II vanuserühm
Helena Marie Laas diplom (õp Lembit Sepp)
Kristjan Laretei diplom (õp Margus Minn)

III vanuserühm
Kaisa Roos diplom (õp Margus Minn)
Marta-Mee Krabi diplom (õp Margus Minn)
Mirjam Plaado diplom (õp Lembit Sepp)

IV vanuserühm
Rasmus Kogerma III koht (õp Lembit Sepp)

Kiitus osalemise eest:
Magnus Raal, Oskar Suurvärav, Maribel Sotnik (õp Margus Minn)

PALJU ÕNNE!

17. veebruaril 2024 toimus Viimsi Muusikakoolis Eesti Muusikakoolide Liidu õpilaskonkursi “Parim Noor Instrumentalist 2024” löökpilliõpilaste vabariiklik voor.
Keila muusikakooli õpilased esinesid väga hästi:

I vanuserühm
Taaniel Va                                              diplom
(õp. Csaba Zoltan Marjan)

II vanuserühm
Lukas Miller                                          diplom
(õp. Csaba Zoltan Marjan)

Kiitus osalemise eest:
Karl Patrik Esaul, Riko Ronni Kötsi
(õp. Brita Reinmann)

Löökpillide kontsertmeister on Kairi Vavilov

PALJU ÕNNE!

7. veebruaril 2024 toimus Keila Muusikakoolis Loode-Eesti muusikakoolide löökpilliõpilaste konkurss.

Keila muusikakooli õpilased esinesid väga hästi:

I vanuserühm
Taaniel Va I koht (õp. Csaba Zoltan Marjan)
Karl Patrik Esaul III koht (õp. Brita Reinmann)
Kaspar Friedrich Kivimets diplom (õp. Csaba Zoltan Marjan)
Evon Leping diplom (õp. Csaba Zoltan Marjan)

II vanuserühm
Riko Ronni Kötsi III koht (õp. Brita Reinmann)
Lukas Miller II koht (õp. Csaba Zoltan Marjan)
Henri Rajamäe diplom (õp. Csaba Zoltan Marjan)

Löökpillide kontsertmeister on Kairi Vavilov

PALJU ÕNNE!

30.11. – 3.12. 2023 toimus Tallinna Muusika- ja Balletikoolis Eesti Noorte Pianistide Konkurss “Eesti kõla XII” Keila Muusikakooli õpilased esinesid väga tublilt:

IIIB vanuserühmas pälvis I preemia ja kaks eripreemiat ( klassikalise suurvormi ja Eesti helilooja teose parima esituse eest) JETTE PIIBEMANN
(õp Eva Teppo)

Samas vanuserühmas jagas II preemiat ELLA MARIE MÄGER
(õp Eva Teppo)

Kiitus tubli osalemise eest konkursil-  Kristofer Vent ja Sofie Hramova (õp Diana Gromova)!

PALJU ÕNNE!

15.11.-19.11. toimus 17. Jan Vychytil’i nimeline rahvusvaheline tšellokonkurss Tšehhi Vabariigis Prahas, kus osales üle 100 tšellisti seitsmes vanuserühmas.

Keila Muusikakooli õpilane Deliisa Virunurm võistles IV vanuserühmas ning saavutas II koha.
Deliisa õpetaja on Egmont Välja ja kontsertmeister Kairi Vavilov.

Deliisa on osalenud 2023. aastal kolmel rahvusvahelisel konkursil ja on saavutanud auhinnalise koha.
Novembris anti Deliisale üle Haridus- ja teadusministeeriumi riiklik tunnustus silmapaistvate esinemiste eest rahvusvahelistel võistlustel.

PALJU ÕNNE!

Laupäeval, 11. nov. 2023 toimus Lasnamäe muusikakoolis konkurss “Lustlik klaver”.
Keila muusikakooli õpilaste saavutused:

Kuni 8.a vanuserühmas:
Dag Adoberg I koht õp. Diana Gromova

9-10 aastaste vanuserühmas:
Annilill Bianka Skalkina I koht ja helilooja Viktoria Grahv eripreemia pala “ Lillelõhn” parima esituse eest, õp. Pille Metsson
Delinda Prukner III koht õp. Diana Gromova

11-12 aastaste vanuserühmas:
Sandra Ratassepp II koht õp. Pille Metsson