Õppetöö

Klaver

Oluline info

1. Õppetöö Keila Muusikakoolis toimub 1 . septembrist – 31. maini.
2. Koolivaheajad on Keila Kooliga samal ajal.
3. Õppetöö toimub tunniplaani alusel. Tunniplaan koostatakse üldhariduskoolide tunniplaane arvestades.
4. Õpilase poolt puudutud tunde ei asendata.
5. Õppemaks tuleb tasuda vastavalt arvel näidatud kuupäevale. Kõik üle 3 kuu võlglased lähevad üle Inkassole.
6. Pillirent on 5.- eurot kuus septembrist maini.
7. Õpilase nimekirjast kustutamise aluseks on lapsevanema kirjalik avaldus, mis rahuldatakse järgmise kuu alguses.
8. Õppetöö edukuse huvides on oluline erialaõpetaja ja lapsevanema regulaarne suhtlemine. Õpetaja kirjutab pidevalt õppetöö ülesanded ja muud informatsiooni õpilase päevikusse. Õpilaspäevik on kohustuslik õpilasele ja lapsevanemale.
9. Pilliõpe vajab õpilase igapäevast regulaarset harjutamist ja ettevalmistamist üldaineteks.
10. Õppetöö näeb ette esinemisi publikule.
11. Lapsevanemad on oodatud kuulama õpilaste avalikke kontserte.
12. Muusikakooli õpilaste koormus on piisavalt suur, seetõttu ei peaks lapse kooliväliste ringide ja treeningute arv ületada mõistlikkuse piiri.
13. Muusikakooli üldkasutatavates ruumides oodatakse kas tundi või transpordivahendit, järelevalve puudumise tõttu ei ole see vaba aja veetmise koht.
14. Muusikakooli ruumides ei ole lubatud välisjalatsid.
15. Muusikakooli ruumides on lubatud kasutada mobiiltelefoni ainult hädavajalikeks kõnedeks.
16. I klassi õpilased saavad Muusikakooli poolt õpilaspäeviku ja uksekaardi. Uksekaart on vajalik Muusikakooli sissepääsuks, selle kadumisest tuleb koheselt teatada.
17. Garderoob on valveta, sinna ei jäeta väärtuslikke asju.
18. Õpilastel ei ole lubatud sõita liftiga.

2023/2024 vaheajad
23.10.23 – 29.10.23 sügisvaheaeg
21.12.23 – 07.01.24 jõuluvaheaeg
26.02.24 – 03.03.24 talvevaheaeg
22.04.24 – 28.04.24 kevadvaheaeg
13.06.24 – 31.08.24 suvevaheaeg

Riiklikust huvihariduse raamõppekavast lähtuva muusikalise põhihariduse andmisel on Keila Muusikakooli lapsevanemalt või õppurilt võetava õppetasu määraks lapse kohta alates 06.07.2023:
1) põhikooli nooremas ja vanemas astmes:
      65 eurot kuus, kui laps ja mõlemad vanemad on sisse kirjutatud Keilasse;
     75 eurot kuus, kui laps ja üks vanem on sisse kirjutatud Keilasse;
     85 eurot kuus, kui lapse ja vanemate sissekirjutus ei ole Keilas.

2) eelkoolis 2 õppetunni korral nädalas 25 eurot kuus;
 3) eelkoolis 1 õppetunni korral nädalas 35 eurot kuus (erandina 20 eurot kuus);
 4) lisa-aastal 2 õppetunni korral nädalas 40 eurot kuus;
 5) lisa-aastal 1 õppetunni korral nädalas 30 eurot kuus;
 6) vabaõppes 1 õppetund õpperühmas 50 eurot kord õpperühma kohta;
 7) vabaõppes 1 individuaalne õppetund 25 eurot kord.

Keila Muusikakoolile kuuluva pilli laenutamise tasu on 5 eurot kuus.
Keila Muusikakooli suure saali üür 30 eurot tund ja 210 eurot päev.

Keila Muusikakooli põhimäärus 22. juuni 2021 nr.17
Keila Muusikakooli tingimused ja kord
Keila Muusikakooli õppetasu suuruse ja tasuliste teenuste hinna kehtestamine alates 01.09.2023
Keila Muusikakooli õpilaskoha tegevuskulu arvestusliku maksumuse kinnitamine 2023. aastaks

Muusikakooli arveid saab alates 2020. aasta sügisest vastu võtta Bill.me keskkonnas.
Mis on Bill.me?
Bill.me on kaasaegne ja efektiivne keskkond arvete vastuvõtmiseks, vaatamiseks ja maksmiseks. Platvorm vastab täielikult GDPR-i (üldine andmekaitse määrus) nõuetele ja elektrooniliste maksete turvalisuse kõrgeimatele standarditele.
Mis võimalusi pakub Bill.me?
Bill.me keskkonda kasutav eraisik saab kohe pärast registreerimist juurdepääsu kõigile platvormi funktsioonidele ja eelistele.
Bill.me võimaldab:
– saada igakuised arved ühte keskkonda (arved ei kao ja ei lähe rämpsposti)
– saada online ülevaade tasutud ja tasumata arvetest
– vaadata arvete arhiivi (platvorm säilitab kõiki eelnevaid arveid)
– maksta arveid ühe klikiga (kasutades maksekaarti)*
– maksta arveid automaatmaksega (täpse summaga automaatmakse)*
– edastada teavitusi ja vahetada infot (aktuaalne informatsioon teie isiklikul töölaual)
– platvormi kõik võimalused ja eelised on kättesaadavad ka Androidi ja iOS-i Bill.me mobiilirakenduses.

Tänu linnavalitsuse ja arendusettevõtte Bill.me vahel saavutatud kokkuleppele on registreerimine ja platvormi kasutamine tasuta.
*Teenustasu 2% arve summast võetakse ainult juhul, kui arve eest tasutakse otse maksekaardiga Bill.me keskkonnas.
Esimesed muusikakooli arved septembrikuu eest saadetakse registreerimislingiga e-posti aadressilt info.ee@bill.me.
Lingi kaudu registreerides saab ligipääsu Bill.me keskkonda. See tähendab, et kõik Bill.me’ga liitunud kliendid saavad arveid vaadata Bill.me keskkonnast/mobiilirakendusest.
Täiendava informatsiooni saamiseks Bill.me keskkonna kohta palume pöörduda e-posti aadressil info.ee@bill.me või telefonil +372 511 2552.