Konkursside tulemused

valge klaver

2021/22 õppeaasta tulemused

Keila Muusikakooli õpilased saavutasid väga head tulemused: 

III-V klass saksofon
Hiie Veersalu                                III koht
(õp. Liis Mäevälja, km. Kairi Vavilov)
Maria Nicole Garanźa                III koht
(õp. Liis Mäevälja, km. Kairi Vavilov)

VI-VIII klass saksofon
Martha Lota Maasikas               II koht
(õp. Liis Mäevälja, km. Kairi Vavilov)

I klass klarnet
Nora Lepiksaar                            II koht
(õp. Andres Teppo, km. Kairi Vavilov)

Kiitus osalemise eest

I-II klass saksofon
Axel Hansen
(õp. Liis Mäevälja, km. Kairi Vavilov) 

PALJU ÕNNE!

Keila Muusikakooli õpilane Gabriela Ehalill Skalkina saavutas II koha

õpetaja Erika Uus

PALJU ÕNNE!

IV klass

Ella Marie Mäger                                           I koht
(õp. Eva Teppo)

Jette Piibemann                                              II koht
(õp. Eva Teppo)

V klass

Lolita Fedorova                                              III koht
(õp. Diana Gromova)

VI klass

Laurits Aben                                                   III koht
(õp. Eva Teppo)

VII klass

Emanuel Teppo                                               II koht
(õp. Eva Teppo)

Lisa-aasta

Mirell Pajumets                                              diplom
(õp. Pille Parm)

Vivien Varsanovitś                                         III koht
(õp. Diana Gromova)

Kiitus osalemise eest:

Nicole Marye Jeerik
(õp. Pille Metsson)

Karlis Naber
(õp. Diana Gromova)

Maibel Laasma
(õp. Pille Parm)

Sofie Hramova
(õp. Diana Gromova)

Helena Ots
(õp. Tiina Kalvet)

PALJU ÕNNE!

Keila Muusikakooli kandleõpilased osalesid väga edukalt:

II vanuserühm
Luisa Koitmaa                             III koht

Trini-Li Kötsi                               diplom

õpetaja Pille Karras

PALJU ÕNNE!

Keila Muusikakooli klaveriõpilased saavutasid väga head tulemused:

1. klass
Loore Saft                                     diplom
(õp. Riine Pajusaar)

2. klass
Piibe Paalaroos                            diplom
(õp. Pille Metsson)
Kristofer Vent                              II koht
(õp. Diana Gromova)

3. klass
Lenna Loog                                   II koht
(õp. Pille Parm)

Kiitus osalemise eest:

Miia Maria Kõrvits
(õp. Tiina Kalvet)
Delinda Prukner
(õp. Diana Gromova)
Anna Mariel Luik
(õp. Eva Teppo)
Emily Jeerik
(õp. Pille Metsson)
Nete-Liise Siig
(õp. Diana Gromova)
Annilill Bianka Skalkina
(õp. Pille Metsson)
Sofia Hansen
(õp. Riine Pajusaar)
Linda Tamm
(õp. Tiina Kalvet)

PALJU ÕNNE!

Keila Muusikakooli viiuliõpilased saavutasid väga head tulemused 

I vanuserühm
Sebastian Kuurme                       III koht

II vanuserühm
Piibe Paalaroos                            Diplom
õpetaja Jelena Laas, kontsertmeister Kairi Vavilov

PALJU ÕNNE!

Keila Muusikakooli kitarriõpilased osalesid väga edukad:

II vanuserühm
Selena Üprus                                diplom
(õp. Lembit Sepp)

Marta-Mee Krabi                        diplom
(õp. Margus Minn)

VI vanuserühm
Hans Harald Nõmm                    diplom
(õp. Lembit Sepp)                        

PALJU ÕNNE!

Keila Muusikakooli tšelloõpilane Deliisa Virunurm pälvis B-kategooria III vanuserühmas diplomi

õp. Egmont Välja, km. Kairi Vavilov

PALJU ÕNNE!

Keila Muusikakooli akordioniõpilased esinesid väga edukalt:

II vanuserühm
Andri Vallsalu                              diplom
(õp. Pille Metsson)

III vanuserühm
Gabriela Ehalill Skalkina          III koht
(õp. Erika Uus)

Kiitus tubli esinemise eest:

I vanuserühm
Sandra Tamm
(õp. Pille Metsson) 

II vanuserühm
Risto Pert
(õp. Erika Uus)

PALJU ÕNNE!

Keila Muusikakooli viiuliõpilased saavutasid väga head tulemused:

I vanuserühm
Sebastian Kuurme                       III koht

II vanuserühm
Piibe Paalaroos                            III koht

Tänukiri osalemise eest:
I vanuserühm

Adele Pormeister
Ita-Riin Habakukk
Katarina Suviste
õpetaja Jelena Laas, kontsertmeister Kairi Vavilov

PALJU ÕNNE!

Keila Muusikakooli löökpilliõpilased väga edukalt:

I vanuserühm
Kaspar Friedrich Kivimets                 diplom
(õp. Mart Aus, km. Kairi Vavilov)

II vanuserühm
Emili Viirlaid                                        diplom
(õp. Mart Aus, km. Kairi Vavilov)

PALJU ÕNNE!

Keila Muusikakooli kitarriõpilased olid väga edukad:

0 vanuserühm
Steven Loop                                  diplom
(õp. Margus Minn)
Oskar Suurvärav                         diplom
(õp. Margus Minn)
Magnus Raal                                diplom
(õp. Margus Minn)
Mirell Veski                                  II koht
(õp. Margus Minn)

I vanuserühm
Helena Marie Laas                      diplom
(õp. Lembit Sepp)

II vanuserühm
Selena Üprus                                II koht
(õp. Lembit Sepp)
Kaisa Roos                                    diplom
(õp. Margus Minn)
Kaspar Kindel                              diplom
(õp. Margus Minn)
Marta-Mee Krabi                        III koht
(õp. Margus Minn)

VI vanuserühm
Hans Harald Nõmm                    II koht
(õp. Lembit Sepp)

Kitarriõpilased Kaisa Roos (II vanuserühm) ja Hans Harald Nõmm (IV vanuserühm) teenisid lisaks eripreemia kohustusliku pala silmapaistva esituse eest.

Keila Muusikakooli tšelloõpilane Deliisa Virunurm saavutas II koha
(õp. Egmont Välja, km. Kairi Vavilov)

PALJU ÕNNE!

0 vanuserühm
William Laido II koht õp. P. Metsson

I vanuserühm
Sandra Tamm III koht õp. Pille Metsson
Karolina Viksi Diplom õp. Erika Uus

II vanuserühm
Risto Pert III koht õp. Erika Uus
Andri Vallsalu Diplom õp. Pille Metsson

III vanuserühm
Gabriela Ehalill Skalkina I koht  õp. Erika Uus

edasi vabariiklikku vooru
Remiie Kubo Diplom õp. Pille Metsson

Konkurss toimus kolmes vanuserühmas: I vanuserühm- kuni 12.a, II vanuserühm- 13.-16.a., III vanuserühm- 17.-22.a..I vanuserühmal oli üks voor, II ja III vanuserühm kaks vooru.
Noori muusikuid hindas rahvusvaheline zürii: Natalja Vedrnikova- Gureeva (Venemaa), Cristoph Schoener (Saksamaa), Zuzana Ferjencikova ( Slovakia/Sveits), Daniel Zaretsky (Venemaa), Rubin Abdullin (Venemaa), Lyubov Shishkhanova (Venemaa), Galina Semenova (Venemaa), Natalia Uzhvi (Venemaa/ Saksamaa)

I vanuserühmas tuli esitada 3 pala, üks barokiajastu teos, teine 19. saj. II pooles sündinud helilooja pala ja kolmas pala nõukogude või vene heliloojalt.
Kokku osales I vanuserühmas 11 õpilast Venemaalt, Poolast ja Eestist.

Andri Vallsalu Keila muusikakoolist, kelle õpetaja on Pille Metsson, sai diplomi ” Loominguline potentsiaal” ( for creative potential).

12.-14. jaan. 2022.a. toimus Esimene Rahvusvaheline Loominguline Konkurss-Festival “Andantino”.
Osaleda võisid veebikonkursil kuni 18.a. lapsed ja igas vanuses täiskasvanud, kes tegelevad muusikalise eneseharidusega.
Kokku osales üle 400 inimese, solistid, ansamblid Eestist, Venemaalt, Ukrainast, Jaapanist, Hiinast, Hispaaniast ja Moldovast. 
Zürii koosnes väljapaistvatest muusikutest Eestist, Venemaalt, Ukrainast.
Festivali-konkursi osalejatele anti välja tiitlid “Grand Prix”, “Laureaat” ja “Diplomant”. 

Konkursil osales Keila muusikakooli õpetaja Pille Metsson, kes osales akordioni solisti voorus täiskasvanute vanuserühmas.
Juhendaja õpetaja Tiina Välja
Tulemus: I koht

Palju õnne!

6.-7. novembril toimus Budapestis (Ungari) X. Ferenczy Györgi nimeline rahvusvaheline klaverikonkurss. Pandeemia tõttu oli osalejatele antud võimalus saata oma salvestusi digitaalselt, kuid seda kasutasid vaid mõned üksikud pianistid ning valdav osa konkursist toimus live-režiimis. Kokku võtsid konkursist osa interpreedid 12st riigist, kaasa arvatud Hiina ja Bosnia ja Hertsegovina. 

Keila muusikakooli õpilased ei jäänud žüriile märkamatuks: Vivien Varsanovitš (lisa-aasta) sai tunnustusdiplomi eduka ettevalmistuse eest ning Lolita Fedorova (V kl.) kiitusega diplomi.
Õnnitleme!

Vivien Varsanovitš ja Lolita Fedorova

Keila Muusikakooli flöödiõpilased saavutasid väga head tulemused: 

0 vanuserühm
Anell Kink                                    III koht
(õp. Helge Oserov, km. Tiina Kalvet)
Kertu Liivak                                 III koht
(õp. Helge Oserov, km. Tiina Kalvet)

I vanuserühm
Kätlin Mändla                             III koht
(õp. Tiina Hunt, km. Kairi Vavilov)

II vanuserühm
Karoline Lambing                       III koht
(õp. Tiina Hunt, km. Kairi Vavilov

PALJU ÕNNE!