Konkursside tulemused

valge klaver

2020/21 õppeaasta tulemused

Keila Muusikakooli õpilased saavutasid väga head tulemused:

I vanuserühm
Linda Taklaja (viiul)                                      II koht
(õp. Ann Meeta Teppo, km. Eva Teppo)
Ivireen Arikainen (viiul)                               diplom
(õp. Jelena Laas, km. Kairi Vavilov)
Mirabel Plamus (viiul)                                  III koht
(õp. Jelena Laas, km. Kairi Vavilov)        

II vanuserühm
Deliisa Virunurm (tśello)                              I koht
(õp. Egmont Välja, km. Kairi Vavilov)
Piibe Paalaroos (viiul)                                   diplom
(õp. Jelena Laas, km. Kairi Vavilov)

IV vanuserühm
Katarina Atonen (viiul)                                 diplom
(õp. Jelena Laas, km. Kairi Vavilov)

PALJU ÕNNE!

 

Konkursist võttis osa üle 250 osaleja neljast vanusegrupist, klaveri (119) ja teiste pillide soolo ja ansambli koosseisudes (Poola, Leedu, Läti, Eesti, Valgevene, Armeenia). Kavas oli kaks teost, millest üks pidi olema selle riigi helilooja, kust esineja pärit on.

Keila muusikakooli õpilased esinesid ülitublisti klaveri soolo kategoorias A:

13-15a vanuserühm
Vivien Varsanovitš –  GRAND PRIX 100 punkti züriilt (max)
Iris Maurer – II koht

10-12a vanuserühm
Lolita Fedorova – III koht
Sofie Hramova – III koht

Laureaadide ja žüriiliikmete Gala-kontserti saate vaadata ja kuulata siin (Vivien mängib 26.40): http://menuvirtuvele.lt/konkursas.html

Vivieni esinemist näeb siin: https://youtu.be/NMgDMdXuPwQ 

Õnnitleme!!!

Keila Muusikakooli õpilased saavutasid väga head tulemused:

Emili Viirlaid                                         III koht

Elmo Leping                                          diplom

Lisette Tarto                                          diplom

Kiitus osalemise eest: Oskar Jürisaar, Taaniel Va ja Lukas Miller.
Õpetaja Mart Aus
Klaveril saatis õpilasi Kairi Vavilov.

PALJU ÕNNE!

Keila Muusikakooli õpilaste väga head tulemused:

I klass
Nora Maria Raadik III koht ja eriauhind õp. Erika Uus

II klass
Gabriela Ehalill Skalkina III koht õp. Erika Uus

III klass
Risto Pert Diplom õp. Erika Uus

IV klass
Andri Vallsalu III koht õp. Pille Metsson

Kiitus tubli esinemise eest: Freddie William Laido, Sandra Tamm, Gerhard Jakob Raun, Pärt Paalaroos ja Emma Brit Kallit

PALJU ÕNNE!

Keila Muusikakooli õpilased saavutasid väga head tulemused:

IV klass
Luisa Koitmaa                                                II koht
(õp. Pille Karras)
Trini-Li Kötsi                                                  III koht
(õp. Pille Karras)

PALJU ÕNNE!

Keila Muusikakooli õpilased saavutasid väga head tulemused:

0 vanuserühm
Nora Maria Raadik   II koht õp Erika Uus
Freddie William Laido   III koht õp. Pille Metsson

I vanuserühm
Risto Pert   II koht õp. Erika UUs
Andri Vallsalu   II koht õp. Pille Metsson
Karolina Viksi   III koht õp. Erika Uus
Sandra Tamm   diplom õp. Pille Metsson
Gerhard Jakob Raun   diplom õp. Pille Metsson

II vanuserühm
Pärt Paalaroos   II koht õp. Pille Metsson
Gabriela Ehalill Skalkina   III koht õp.Erika Uus

III vanuserühm
Emma Brit Kallit   III koht õp. Pille Metsson

PALJU ÕNNE!

Keila Muusikakooli õpilased saavutasid väga head tulemused:

A kategooria:
II vanuserühm
Emanuel Teppo (õp Eva Teppo)                   I koht ja eripreemia virtuoospala parima esituse eest

B kategooria:
I vanuserühm
Ella Marie Mäger (õp Eva Teppo)                 III koht, EMTA üliõpilaste preemia
Jette Piibemann (õp Eva Teppo)                  III koht

III vanuserühm
Anett Arvisto (õp. Eva Teppo)                      I koht, eripreemia Bachi teose parima esituse eest, EMTA üliõpilaste preemia
Vivien Varsanovitś (õp. Diana Gromova)    diplom

IV vanuserühm
Mirell Pajumets (õp. Pille Parm)                  II koht

PALJU ÕNNE!

Keila Muusikakooli õpilane Karoline Lambing pälvis I vanuserühmas diplomi, tema õpetaja on Tiina Hunt ja kontsertmeister Pille Parm.

PALJU ÕNNE!

Keila Muusikakooli õpilased saavutasid väga head tulemused:

II vanuserühm
Maria Nicole Garnaźa                                                      diplom
(õp. Liis Mäevälja, km. Kairi Vavilov)

III vanuserühm
Mia Rõuk                                                                            II koht
(õp. Liis Mäevälja, km. Kairi Vavilov)
Jaan Oskar Ojastu                                                            III koht
(õp. Liis Mäevälja, km. Kairi Vavilov)
Liisa Kantsik                                                                      III koht
(õp. Liis Mäevälja, km. Kairi Vavilov)        
Martha Lota Maasikas                                                    III koht
(õp. Liis Mäevälja, km. Kairi Vavilov)
Mathias Lambing                                                              III koht
(õp. Liis Mäevälja, km. Kairi Vavilov)

PALJU ÕNNE!

Keila Muusikakooli õpilane Illya Chynchevych pälvis II vanuserühmas II koha, tema õpetaja on Andres Teppo ja kontsertmeister Pille Parm.

Keila Muusikakooli õpilased esinesid edukalt:

A-kategooria I vanuserühm: kuni 10-aastased
Andri Vallsalu (õp. Pille Metsson)                                  I koht

B-kategooria I vanuserühm: kuni 10-aastased
Emily Jeerik (õp. Pille Metsson)                                     diplom

Palju õnne!

Keila Muusikakooli õpilased saavutasid väga head tulemused:

I vanuserühm
Karoline Lambing                                                           III koht
(õp. Tiina Hunt, km. Pille Parm)
Liv Grete Linkov                                                              diplom
(õp. Tiina Hunt, km. Pille Parm)
Susanna Naano                                                               diplom
(õp. Tiina Hunt, km. Pille Parm)

12.03.2021 a. toimus Eesti Muusikakoolide Liidu konkursi “Parim noor instrumentalist 2021” regionaalne eelvoor klarneti eriala õpilastele. Keila Muusikakooli õpilane Illya Chynchevych pälvis II vanuserühmas II kohaõp. Andres Teppo ja km. Pille Parm.

12.03.2021 a. toimus Eesti Muusikakoolide Liidu konkursi “Parim noor instrumentalist 2021” B- kategooria regionaalne eelvoor klaveri eriala õpilastele. Keila Muusikakooli õpilased saavutasid väga head tulemused:

I vanuserühm
Karlis Naber (õp. Diana Gromova)                                  diplom
Annilill Bianka Skalkina (õp Pille Metsson)                   diplom
Lenna Loog (õp. Pille Parm)                                             diplom
Linda Tamm (õp. Tiina Kalvet)                                          diplom
Piibe Paalaroos (õp. Pille Metsson)                                diplom
Emily Jeerik (õp. Pille Metsson)                                      diplom
Jette Piibemann (õp. Eva Teppo)                 I koht, eripreemia E. Mägi teose väga hea esituse eest
Ella Marie Mäger (õp. Eva Teppo)                I koht, eripreemia T. Vettiku teose väga hea esituse eest

II vanuserühm
Emanuel Teppo (õp Eva Teppo)                                     I koht, eripreemia E.Oja teose väga hea esituse eest
Sofie Hramova (õp. Diana Gromova)                             diplom
Lolita Fedorova (õp. Diana Gromova)                            diplom
Maibel Laasma (õp. Pille Parm)                                      diplom
Marta Taklaja (õp. Pille Parm)                                        diplom
Nicole Marye Jeerik (õp. Pille Metsson)                        diplom

III vanuserühm
Anett Arvisto (õp. Eva Teppo)                      I koht, eripeemia J. S. Bachi teose väga hea esituse eest
Vivien Varsanovitš (õp. Diana Gromova)                      III koht
Iris Maurer (õp. Diana Gromova)                                   diplom

IV vanuserühm
Mirell Pajumets (õp. Pille Parm)                                     III koht

17.03.2021 a. toimus Eesti Muusikakoolide Liidu konkursi “Parim noor instrumentalist 2021” regionaalne eelvoor saksofoni eriala õpilastele. Keila Muusikakooli õpilased saavutasid väga head tulemused:

0 vanuserühm
Maribel Plamus                                                                 I koht
(õp. Liis Mäevälja, km. Kairi Vavilov)
Hiie Veersalu                                                                      I koht
(õp. Liis Mäevälja, km. Kairi Vavilov)

II vanuserühm
Maria Nicole Garnaźa                                                      II koht
(õp. Liis Mäevälja, km. Kairi Vavilov)

III vanuserühm
Mia Rõuk                                                                            II koht
(õp. Liis Mäevälja, km. Kairi Vavilov)
Jaan Oskar Ojastu                                                            III koht
(õp. Liis Mäevälja, km. Kairi Vavilov)
Liisa Kantsik                                                                      II koht, eriauhind S. Aimla teose esitamise eest (õp. Liis Mäevälja, km. Kairi Vavilov)        
Martha Lota Maasikas                                                    II koht
(õp. Liis Mäevälja, km. Kairi Vavilov)
Mathias Lambing                                                              II koht
(õp. Liis Mäevälja, km. Kairi Vavilov)

19. märtsil 2021. a. toimus Eesti Muusikakoolide Liidu üleriigiline konkurss „Parim noor instrumentalist 2021″ ORELI eriala õpilastele.
Keila Muusikakooli õpilased esinesid edukalt:

A-kategooria I vanuserühm kuni 10-aastased
Andri Vallsalu (õp. Pille Metsson)                                  I koht

B-kategooria I vanuserühm kuni 10-aastased
Emily Jeerik (õp. Pille Metsson)                                     diplom

PALJU ÕNNE!

Konkurss toimus seekord videosalvestuste alusel.
Õpilaste mängu hindas rahvusvaheline žürii: Toomas Vana (Eesti, Saksamaa) Kari Tikkala (Soome) Rudolfs Vanks (Läti) ning 6.detsembril tegid nad teatavaks oma otsuse.
Keila Muusikakoolist osales konkursil 5 õpilast:

I vanuserühm
Ella Marie Mäger
(õp Eva Teppo) I preemia ja 2 eripreemiat         (Eesti helilooja teose parima esituse eest ja etüüdi parima esituse eest)

IVB vanuserühm
Hanna Liis Aunver
(õp E. Teppo) III preemia

VB vanuserühma
Mirell Pajumets
(õp Pille Parm) Diplom

Avaldame kiitust
Sofie Hramovale ja Vivien Varsanovitšile (õp Diana Gromova) tubli osavõtu eest

Palju õnne!

Osales 27 klaveriõpilast 10-st koolist, Keila Muusikakoolist osales 9 õpilast.

I vanuserühm (-10 a)
Ella Marie Mäger (õp.Eva Teppo) II preemia ja eripreemia P.Tšaikovski heliteose parima esituse eest
Sofie Hramova (õp. Diana Gromova) Diplom väga hea esituse eest
Jette Piibemann (õp Eva Teppo) Diplom väga hea esituse eest

II vanuserühm (11-13a)
Anett Arvisto (õp Eva Teppo) I preemia ja eripreemia kohustusliku loo (S. Grünberg „Kaugel”) parima esituse eest
Emanuel Teppo (õp Eva Teppo) II preemia ja eripreemia R.Tobiase heliteose parima esituse eest

III vanuserühm (14-16a)
Mirell Pajumets (õp. Pille Parm) III preemia (I, II kohta välja ei antud), eripreemia J.S.Bachi heliteose parima esituse eest, eripreemia R.Tobiase heliteose parima esituse eest
Vivien Varsanovitś (õp. Diana Gromova) Diplom hea esituse eest

Aitäh osavõtu eest:
Iris Maurer II vanuserühm (õp. Diana Gromova)
Margarita Kaduškina II vanuserühm (õp. Tiina Kalvet)

Palju õnne!